Hikayemiz

Kraft Leder olarak 2021 yılında İstanbul'da doğduk. Yüzyıllardır kullanılan geleneksel yöntemlerle el yapımı deri ürünler üreten bir markayız. Zanaatımızı ustalarımızın yanında çıraklık yaparak öğrendik. Kraft Leder, sadece bir marka olmanın ötesinde, ustalık eserlerimizi sizlerle paylaştığımız ve bildiklerimizi çıraklarımıza öğrettiğimiz bir hikayenin ta kendisidir.

Amacımız, kaliteyi herkes için ulaşılabilir kılmak ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktır. Müşterilerimiz bizim kutup yıldızımız, onlarla birlikte büyüyor ve gelişiyoruz. Yerel üreticileri destekleyen bir marka olarak, tedarikçilerimizi seçerken gösterdiğimiz özeni, günlük hayatımızda yaptığımız mutfak alışverişlerinde bile civardaki köylerden alışveriş yaparak gösteriyoruz. Çünkü her şeyin, ardında yatan hikayesiyle birlikte var olabileceğine inanıyoruz.

Endüstriyel üretimin kar maksimizasyonu peşinde koştuğu bu çağda, yüksek fiyatlara ve kalitesiz ürünlere karşı duruyoruz. Tüketim çılgınlığına karşı çıkıyor, sizlerle birlikte yaş alacak kalitede ürünler üretiyoruz. Ürünlerimizin torunlarınıza miras kalabilecek kadar dayanıklı olmasını hedefliyoruz.

Gelecek nesilleri önemsiyor ve çocuklarımızın daha iyi bir dünyada yaşayabilmesi için sürdürülebilir üretim yapıyoruz. Bu felsefeyle üretim yapan tedarikçilerle çalışıyoruz. Minimalizm, sadece ürünlerimize yansıttığımız bir felsefe değil, yaşam tarzımızın bir parçası. Bu felsefeyi benimsemiş markaların önceliğinin insan ve doğa olduğunun bilincindeyiz.

Biz, müşteri memnuniyeti için hazırlanmış sözleşmelerdeki cümlelerden daha fazlasıyız. Memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemli. Ekosistemimizdeki tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. İyi niyetin ve tatlı dilin çözemeyeceği problem olmadığına inanıyoruz.

Bizi tercih ederek bu benzersiz hikayenin bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.